Időpontfoglalás (szóbeli meghallgatás)

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A felvételi tájékoztatóink alapján csak azok a diákok vehetők fel, akik a szóbeli elbeszélgetésen is részt vettek. A szóbeli meghallgatás regisztrációhoz kötött. Regisztrálni az alábbi űrlapon tudnak. A regisztrációt minden esetben a TANULÓ nevével tegyék meg. A foglalt időpontról visszaigazoló emailt kapnak.

Matematika, magyar nyelv és irodalom füzeteket, személyi igazolványt és a 8. osztályos félévi bizonyítványt hozzák magukkal a tanulók a szóbeli elbeszélgetésre.  Kérjük a szülőket, hogy csak a kerítésig kísérjék a tanulókat!

A szóbeli meghallgatás helyszíne: Gourmand Középiskola (cím: 1165 Budapest, Veres Péter út 102.) Kérdés esetén, kérjük, hívják az iskola telefonszámát (06 1/403 35 85 vagy 06 30/ 945 69 58).

Telefon: +36-1-4035504, +36-1-4033585

Cím: 1165 Budapest, Veres Péter út 102