Bérleti lehetőségek

Tantermeinket, tankonyhánkat, illetve foci- és kosárpályánkat délutáni időszakra, illetve hétvégére egyaránt bérbe adjuk. Olvasd el a bérlés feltételeit!

Tantermeink

Jól felszerelt, modern tantermet keresel? Vállalkozóként szeretnél tantermet bérelni? Fontos szempont a jó megközelíthetőség is? A legjobb helyen jársz! A Gourmand Középiskola tantermeit hétköznap délutánonként és hétvégente is kibérelheted!

• Kiválóan felszerelt tantermeink jelentősen megkönnyítik a munkád.
  • Iskolánk autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyen megközelíthető, és a parkolás ingyenes.
  • Tágas, világos termeinkben öröm tanítani (és tanulni is).

Gyere, és nézd meg termeinket! Keress bennünket bizalommal,és egy előre egyeztetett időpontban végigvezetünk a termeken, hogy a Számodra(és a tanulóid számára) legideálisabb termet választhasd!

Neked, ha…

• Fontos Számodra a korszerű felszereltség, a jó megközelíthetőség, a barátságos légkör és a kényelem.
  • Kisebb, vagy nagyobb csoportoknak tartasz tanórát, vagy egyéb foglalkozást akár rendszeresen, akár alkalmanként.
  • Csak azt az időt szeretnéd kifizetni, amikor valóban használod a termet.
Tankonyhánk

Modern eszközökkel felszerelt tankonyhát keresel? Autóval és tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető, korszerűen felszerelt,  cukrász- és szakács tankonyhánk előre egyeztetett időpontban bérbe vehető! Az intézmény előtt ingyenes a parkolás.

• Minden olyan gép a rendelkezésedre áll, amire csak szükséged lehet.
  • A konyhában és az előkészítő helyiségeinkben akár többen is kényelmesen dolgozhatnak.
  • Nem kell takarítással, mosogatással foglalkoznod (ezeket a szolgáltatásokat a bérleti díj tartalmazza).
  • A termeléshez szükséges gépek és eszközök használata
  • Előkészítő helyiségek használata (hús-, zöldség előkészítő)
  • Szociális helyiségek használata (Öltözők, mellékhelyiségek)
  • A tanüzem takarítását, valamint a gyakorlati foglalkozás alatt folyamatos mosogatást
Focipálya

A XVI. kerület Veres Péter út 132. szám alatti telephelyünkön füves, nem szabvány, szabadtéri focipályánkat bérbe adjuk.

Milyen méretű a focipálya?

Focipálya mérete: 36,2*21,3 méter

Kosárpálya

A XVI. kerület Veres Péter út 132. szám alatti telephelyünkön aszfaltos kosárlabda pályánkat bérbe adjuk.

Milyen méretű a kosárpálya?

Kosárpálya mérete: 17*29 méter

Elérhetőségeink

Kérdés esetén keress bennünket bizalommal, vagy jelezd érdeklődésed az alábbi űrlap kitöltésével!

Telefon: +3614035504, +3614033585, +3613185064

Mobil: +36309714858

Megközelítés
Tömegközlekedéssel 2-es Metró végállomás – Őrs vezér tere HÉV Mátyásföld – repülőtér megállónál kell leszállni, és onnan 200 métert visszasétálni , vagy 276 E, 176 E, 44 buszokkal Jókai Mór rendőrség buszmegállóig, és át kell menni a Veres Péter út túloldalára a vasúti átjárón. Intézményünk előtt a parkolás ingyenes.

Szeretettel várunk!