Érettségi utáni, ingyenes képzéseink

Szerezz piacképes szakmát mindössze két év alatt! Elmélet és gyakorlati képzésünkön magas szinten sajátíthatod el a szakács, a cukrász és a pincér-vendégtéri szakember szakmát! Ha leérettségiztél, és szeretnél egy remek, élvezetes és kreatív szakmát tanulni díjmentesen, akkor jelentkezz most! Figyelem! Csak az első szakma végezhető nappali rendszerű oktatásban.

Szeretnél egy új szakmát ingyenesen, 2 év alatt?

• A képzés nappali, iskolarendszerű
  • Tanulóink családi pótlékra, adókedvezményre, diákigazolványra jogosultak
  • A jelentkezés feltétele: érettségi
  • Felső korhatár: 25 év (ha elmúltál 25 éves, akkor szeretettel várunk ingyenes esti felnőttoktatásunkon)

Mit érdemes tudnod rólunk?

Nem csak állítjuk, valóban a lehető legmagasabb színvonalú képzést biztosítjuk tanulóinknak. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint egyik igen kiváló diákunk, Lakatos Tamás győzelme a 2023-as Szakma Sztár Fesztiválon. Felkészítő tanár: Jarábik Zoltán, séf, a Gourmand Középiskola szakács oktatója. Ha te is szeretnél valódi karriert építeni, akkor jelentkezz most a Gourmand Középiskola ingyenes képzésére!

A szakképző iskolai képzés újdonságai, előnyei: (2 éves képzésben)

• Az első félévben ágazati alapismeretek oktatása folyik
  • Félévkor ágazati alapvizsga
  • Az ágazati alapvizsga után történik a szakmaválasztás
  • A második félévtől, duális képzés kezdődik
  • Az ösztöndíjat a szakképzési munkaszerződés esetén, munkabér váltja fel a duális képzésben.

Miért válaszd a Gourmand Középiskolát?

Képzéseink színvonala 100%
Tanáraink szakmai felkészültsége 100%
Diákközösség, szellemi élet 100%
Iskolánk megközelíthetősége 100%
Modern, digitális eszközök 100%
Szabadidős programok 100%
Munkaerőpiaci lehetőségek 100%
Egyéni kompetenciák fejlesztése 100%

Gyakran ismételt kérdések

Mikor van a beiratkozás?

Az alábbi időpontokban várunk személyesen beiratkozni: hétfőn és kedden 08:00-16:00, szerdán 08:00-17:30, csütörtökön és pénteken 08:00-16:00.

Tényleg teljesen ingyenes?

Igen. A nappali szakképzést az  állam finanszírozza, így Neked semmiben sem kerül.

A vizsga is ingyenes?

Természetesen igen. A vizsgáért sem kell fizetned.

Kapok diákigazolványt és családi pótlékot?

Természetesen jár Neked a diákigazolvány. A diákigazolvánnyal kedvezményes BKV és MÁV bérletet válthatsz, illetve egyéb engedményekre is jogosulttá válsz. Családi pótlék 20 éves korig igényelhető.

Mire van szükséged a beiratkozáshoz?

• Előző bizonyítvány(ok)
  •  Személyi igazolvány
  •  A következő okmányok fénymásolata:
    • Személyi igazolvány
    • Lakcímkártya
    • TAJ kártya
    • Oktatási azonosító

Hol lesz a tanítás?

Iskolánk címe: 1165 Budapest, Veres Péter út 102.

Tömegközlekedéssel 2-es Metró végállomás – Őrs vezér tere HÉV Mátyásföld – repülőtér megállónál kell leszállni, és onnan 200 métert visszasétálni , vagy 276 E, 176 E, 44 buszokkal Jókai Mór rendőrség buszmegállóig, és át kell menni a Veres Péter út túloldalára a vasúti átjárón. Intézményünk előtt a parkolás ingyenes.

Kapok többlet pontot, ha majd szeretnék tovább tanulni?

Igen, ha rendelkezel szakmai bizonyítvánnyal, az többlet pontot jelent a felsőoktatásban.

Év tapasztalat
Elégedett diák