Alapítvány

A Gourmand Vendéglátóipari, Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Szakképzőiskola, Technikum és Gimnázium fenntartója a GOURMAND Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakképzési Alapítvány közhasznúsági fokozata: közhasznú. A GOURMAND Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakképzési Alapítvány ezúton köszönetét fejezi ki mindazoknak, akik a SZJA 1 %-át az alapítvány javára ajánlották fel az elmúlt évek során, illetve köszönettel fogadja a további támogatásokat is.

• Az Alapítvány neve: GOURMAND Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakképzési Alapítvány
  • Az Alapítvány székhelye: 1053 Budapest, Veres Pálné u. 7.
  • Az Alapítvány levelezési címe: 1244 Budapest, Pf.: 1244
  • Telefonszám: +36 1 403 3585
  • Honlap: https://gourmand-iskola.hu/
  • Az Alapítvány kezelő szerve: a Kuratórium.
  • A Kuratórium elnöke: Dr. Hoffmann Rita
    Elérhetősége:
    hoffmannrita@onixkft.hu
    Az Alapítvány közhasznú jogállású.
  • Az Alapítvány adószáma: 18049828-1-41

A Gourmand Szakképzési Alapítvány célja, hogy biztosítsa a huszonegyedik századi elméleti és gyakorlati oktatás feltételeit az intézménybe járó diákok számára. Az 1994 óta működő alapítvány elkötelezetten hisz abban, hogy az elméleti és a gyakorlati oktatáson túl, támogatást kell nyújtani a fiataloknak abban, hogy egy magas szintű szakmai tapasztalattal, élményekkel teli szakmai képzésben vehessenek részt az iskolában töltött évek során. Biztosak vagyunk benne, hogy az Ön gyermeke is részesül majd – a tanulmányai alatt – valamilyen formában az alapítvány támogatásában. Kérjük, adója egy százalékával támogassa a Gourmand Szakképzési Alapítványt!

Támogatását ezúton is köszönjük!

Dokumentumok