#TANÉVKEZDÉS Minden fontos infó egy helyen

Olyan kuszának, átláthatatlannak tűnik a képzésre jelentkezés, a beiratkozás? Minden iskolánál más; máshogyan kell jelentkezni, más visszaigazolást kapsz, más időpontban van a személyes beiratkozás, más okmányok kellenek, máshogy zajlik a tankönyvosztás? Ebben a bejegyzésben most pontról pontra leírjuk neked, hogy hogyan tudsz jelentkezni a Gourmand Középiskola képzéseire. Nyugi, tök egyszerű az egész!

Hogyan tudsz képzésre jelentkezni?

Több lehetőséged is van, a legegyszerűbb talán, ha kitöltöd az űrlapot, amin azt is meg tudod adni, hogy milyen képzést választasz. Itt jelezheted azt is, hogy nappalira vagy estire jönnél, illetve, hogy hány éves képzés érdekel. Gimnáziumi- és szakmai képzésre egyaránt le tudod adni itt a jelentkezésed.

Ha nem akarsz a kitöltéssel bíbelődni (bár nem bonyolult), de akár telefonon is felhívhatod a titkárságot, vagy kérhetsz visszahívást. Ez utóbbi esetben a kollégáink hamarosan keresni fognak az általad megadott telefonszámon.

Persze, akár e-mailben is felveheted velünk a kapcsolatot, hogy jelezd a szándékod (vagy feltedd a kérdéseidet). E-mail címünk: info@gourmand-iskola.hu

Mi történik, miután jelenteztél a képzésre?

Fontos, hogy mielőbb begyere személyesen hozzánk beiratkozni. Ez alkalommal mindenképp hozd magaddal az alábbi okmányokat, dokumentumokat:

 • Előző bizonyítvány(ok)
 •  Személyi igazolvány
 •  A következő okmányok fénymásolata:
 • Személyi igazolvány
 • Lakcímkártya
 • TAJ kártya
 • Oktatási azonosító

Ne feledd, a jelentkezésed csak akkor válik véglegessé, ha már beiratkoztál!

Mikor lesz a tankönyvosztás?

A tankönyosztásra a nappali tagozatos tanulók részére több időpontot jelöltünk meg: 

 • 2022. 08. 25-26. 09:00-15:00 óráig, „C” épület
 • 2022. 08. 29. 09:00-15:00 óráig „C” épület 

Mikor kezdődik a tanítás?

 • Nappali tagozaton 2022. 09. 01-jén.
 • Esti tagozaton szeptember második hetében (a pontos dátumról e-mailt küldünk).

Tényleg ingyenesek a képzések?

Igen. Minden képzésünk államilag finanszírozott, így tanulóinknak nem kell tandíjat fizetni. Minden képzésünk teljesen ingyenes, ahogyan a vizsgák is ingyenesek.

Lehet még jelentkezni?

Igen, lehet, de tekintve, hogy már csak 1 hét van a tanévkezdésig, légyszí ne várj sokáig. Ha szeretnél szeptembertől nálunk tanulni, akkor lehetőség szerint MOST AZONNAL ADD LE A JELENTKEZÉSED VALAMILYEN FORMÁBAN:

Szeretettel várunk iskolánkban!

Tekintsd meg nappali/ esti, ingyenes képzéseinket!

Kérdés esetén keress bennünket bizalommal!

Telefon: +36-1-4035504, +36-1-4033585

E-mail: info@gourmand-iskola.hu

Cím: 1165 Budapest, Veres Péter út 102.