Nappali, államilag finanszírozott képzéseink

Szakácsaink a speciális igénycsoportok számára is megfelelő szakszerű, napi, időszaki étrendet, ételsort állítanak össze és készítenek el önállóan, maximálisan megfelelve a korszerű, egészségtudatos, betegségmegelőző, kímélő diéták feltételeinek. Pincéreink a vendégek elvárásai szerinti magas színvonalon tálalnak a fogyasztók számára. Leendő munkahelyükön a vendéglátóhely „arcaként” az ajánlott termék felszolgálását és kapcsolódó szolgáltatásokat magas szakmai nívón biztosítják, az udvarias és szakszerű felszolgálás előírásai szerint. Cukrászaink a szakma kiváló ismerete mellett segítséget kapnak kreativitásuk fejlesztéséhez annak érdekében, hogy a világ bármely táján tudásuk legjavát nyújthassák.

Esti, államilag finanszírozott képzéseink

Képzéseink színvonala 100%